LSD - vlivem počasí přeloženo na zaří???

Skupina LSD vznikla v roce 1993, ale dnes už vlastně nikdo přesně neví jak. V každém případě u jejího zrodu stáli Martin Ruttner a Michal Sýkora, kteří jsou s kapelou spjati dodnes. Na ostatních muzikantských postech se v proudu let vystřídala celá řádka spoluhráčů.

Zhruba deset let se kapela snažila překonat mantinely západočeského regionu a kromě sporadických výjimek (spolupráce s firmou Monitor EMI, festivaly po ČR ) se jí to nepodařilo. V této době vznikla první demonahrávka „Kousek z nás“ a dvě řadová alba „Na popel“ a „Namalovanej svět“.

Přelom století znamenal pro LSD zatěžkávací zkoušku, protože vše směřovalo k jejímu zániku. Svoji roli sehrálo mnoho okolností, které dnes už nemá cenu rozebírat. Krokem do prázdna byla i krátká existence skupiny s názvem WABANK, což byl jakýsi pokus ohromit s novým jménem kapely. Naštěstí se to nepovedlo, a tak došlo na happyend.

Skupina LSD je zpátky, lepší, než kdykoliv předtím, má úplně novou desku a můžete ji znovu vidět a především slyšet na koncertech. Kapela překonala hranice regionu, koncertuje a získává nové fanoušky po celé ČR a míří i do zahraničí. (SR, Francie) Je to kapela, složená ze zkušených muzikantů a její účinkování na řadě prestižních akcí a společná vystupování s kapelami jako např. No Name, Team, Chinaski, Ready Kirken, Horkýže Slíže apod. dávají tušit, že hudba LSD stojí za pozornost. Na podzim roku 2005 objela v rámci akce Gaudeamus se svými koncerty celou ČR, a tak představila především svůj nový repertoár příznivcům po celé republice.

Kontakty

Groll s.r.o.

Truhlářská 2397/10, Východní předměstí

301 00 Plzeň

IČO:.058 79 272

C 34226 vedená u Krajského soudu v Plzni

REZERVACE

RESTAURACE

 

Tel: 602 596 161

groll@pivovargroll.cz

REZERVACE

UBYTOVÁNÍ


Tel: 602 596 161

ubytovani@pivovargroll.cz


Otevírací doba

Po-Čt 11:00-23:00

Pá-So 11:00-24:00

Ne 11:00-21:00

 

Zobrazit na mapě

Kompletní kontakty

Jsme na Facebooku

Virtuální prohlídka naší restaurace

↑ nahoru